MetinByPaTiStaN

Witam! Miło mi was gościć w moim Forum.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witam wszystkich! Myślę że nikt nie będzie znudzony tym co na tym forum jest napisane.

#1 2010-12-27 11:42:13

PaTiStaNeKk

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 31
Punktów :   

Szkoła? Miłość?

Szkoła i miłość? Nieee to nie idzie to tak... W szkole jedynie są zauroczenia miłość rzadkość... Acz kol wiek występuje..
Tak w szkole są tylko zauroczenia ponieważ jakieś 60-75% i tak nie wyjdzie ze szkoły z tą samą miłością...

W szkole nie opłaca się wchodzić w związki...
To są rzadkości gdzie w szkole chodzą ze sobą tak 0,3-2lata(ci będą ze sobą wtedy dłużej jeśli tyle wytrwali).

A co do szkoły to nędza...(własna opinia co do ,,szkoły'')
W szkole nie ma czegoś takiego jak miłość no owszem mogą dziewczyny-chłopaki się wiązać i mówić kocham cię...
No ale i tak to nie prawda to może być jedynie Zauroczenie...
W szkole jakieś związki takie ,,good" trwają max 3-1miech ale to w naszych sferach rzadkość...

Dam nawet przykład... Gdyby co to nie wiem czy to prawda czy nie ale tego dobry przykład to jest:
                     

            Ostatnio koleżanka napisała mi na Gadu-Gadu że mnie kc-kocha...
                    No tak może i kocha może i nie? o to jest pytanie
                      Ale tutaj nie o to tu chodzi z resztą... 
                       Tutaj mi chodzi no tak niby mnie kocha tak? No tak tylko że tak jeszcze 1tydzień do szkoły...
                           A przecież skoro kocha niby poczeka ta? A tu bach nie zaczeka
                               (to taka zabawa dla mnie wręcz ale git...)
                                                                              (Bez urazy koleżanko nie powiem kto pisał do mnie bez obaw:D)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.am6.pun.pl www.stargatecorporation.pun.pl www.fcbarca1899.pun.pl www.narutoahinobi.pun.pl www.weldenvarden.pun.pl