MetinByPaTiStaN

Witam! Miło mi was gościć w moim Forum.

Ogłoszenie

Witam wszystkich! Myślę że nikt nie będzie znudzony tym co na tym forum jest napisane.

#1 2010-12-26 21:30:21

PaTiStaNeKk

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 31
Punktów :   

Uczucia najlepsze.

Bez urazy dziewczyny jeśli to czytacie ale ja to piszę w sposób lepszy;d

Dziewczyny gdy wiedzą że to ta napewno osoba którą kocha to będzie tulić itp...
W zależności do facetów kobiety jeśli czują coś do ciebie to przeważnie to odrazu powiedzą. (że chyba się zabawi)
Przeważka 15% kobiet boi się wyznać pierwsze uczucie które czuje do swojej ,,sympati".
A uwaga jeśli tam byś był już z dziewczyną tak z 1-2lata dawaj dobre rzeczy(w miare drogie), ponieważ jeśli kupywałeś na początek dobre a potem gorsze to uzna że masz inną, bądź że jej już nie kochasz ;/
Na początek by dobre uczucia były wobec ciebie i kobiety twojej pierwszej ,,sympati" dawaj róże kobiety to uwielbiają...
Dziewczyny lubią byc z facetem gdzie wiedzą że ją obronią oraz że może się z tobą poczuć dobrze.






Aaaa
  Jedna prośba...
     Mogę mieć błędy ponieważ piszę to
                           o O o
                           21:30 w nocy...
                                                                                                             Jagby co to ja to wszystko pisałem
                                                                                                                  Ja czyli PaTiStaNeKk
                                                                                                                     bądź po imieniu
                                                                                                                         BaRtoSzeKk

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stosunkikpsw.pun.pl www.stargatecorporation.pun.pl www.am6.pun.pl www.narutoahinobi.pun.pl www.fcbarca1899.pun.pl