MetinByPaTiStaN

Witam! Miło mi was gościć w moim Forum.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witam wszystkich! Myślę że nikt nie będzie znudzony tym co na tym forum jest napisane.

#1 2010-12-26 09:54:23

PaTiStaNeKk

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 31
Punktów :   

Servery.

W Counter Strike jest pare serverów które się czymś innym różnią.
No znaczy się jest mnóstwo serverów ale mówie o ich funkcjach.

Typy serwerów CS'a 1.6:
FFa- jest to server publiczny każdy na nim może grać na takich servach można: raszować, campić.
TP- jest to serwer gdzie liczy się gra zespołowa, trzeba wykonywać Cele Mapy i nie grać na fragi.
DeatchMatch- jest to serwer gdzie nie mamy ograniczenia pieniężnego, bronie dostajemy za darmo, polega na zabijaniu
przeciwników. Na takim serwerze ćwiczymy celność i odradzamy się po każdej śmierć.
GunGame(GG)- na tym serwerze nie kupujemy broni, zaczynamy z glockiem i po kilku zabiciach dostajemy coraz lepsze bronie.
ZombieMod-na takim serwerze jest wgrany mod w którym mamy za zadanie zabijać zombich lub wcielając się w nich zabijamy żywych ludzi.
DiabloMod-na takim serwerze gra się normalnie tylko wybieramy różne rasy które zwiększają nasze umiejętności np. można wyżej skakać, stać się niewidzialnym, czy odbierać innym HP.
Hide 'n' Seek- (Ukryć i Odszukać) jest to serwer gdzie TERO ma za zadanie się schować a CT odszukać i zabić.
Classic - typowy zwyczajyn serwer, nie wiem czy wogóle spotykane
AIM i AWP - zależy od mapek jakie są grane na mapce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.am6.pun.pl www.fcbarca1899.pun.pl www.stargatecorporation.pun.pl www.weldenvarden.pun.pl www.narutoahinobi.pun.pl